Kam na brusle

KAM NA BRUSLE: Inline stezka Praha - Ladronka

V jednotlivých dílech Vám představím různé inline stezky po České republice i mimo ní. Jako první se podíváme na pražskou Ladronku, která je ideálním místem pro začínající bruslaře. Dráha je dlouhá 4,2 kilometru a ujedete jí za zhruba dvacet minut. Stezka vede většinou po rovině, nemusíte se bát žádných kopců. O tom, jak se na trasu dostanete a co na ní všechno najdete se dozvíte ve videu.

 

KAM NA BRUSLE: Inline stezka Poděbrady – Nymburk

Je tady další díl o bruslích. Dneska se podíváme na trasu Poděbrady - Nymburk, která vede podél Labe po vcelku příjemném asfaltu. Cesta tam a zpátky měří 16,5 kilometru a ujet to zvládnete za přibližně dvě hodiny. Z Prahy do Poděbrad dojedete autem za hoďku, takže sem můžete zajet třeba i po práci. O tom, jak se na trasu dostanete a co na ní všechno najdete se dozvíte ve videu.

 

KAM NA BRUSLE: Inline stezka Brandýs nad Labem

Ahoj bruslaři, mám tu pro vás další díl. Tentokrát se podíváme do Brandýsa nad Labem, kde najdete pohodovou bruslařskou stezku. Ta vede podél Labe až do sousedního Kostelce. Z Prahy to sem trvá zhruba třičtvrtě hodiny a je tady méně lidí než na frekventovaných trasách. Trasu zvládnete ujet za hoďku a půl. O tom, jak se na trasu dostanete a co na ní všechno najdete se dozvíte ve videu.

 

KAM NA BRUSLE: Inline stezka Praha, Braník – Zbraslav

Ahoj lidi, je tu další díl o inline stezkách. V tomto díle Vám představím pražskou trasu, která vede z Braníka až do Zbraslavi. Cyklostezka vede podél Vltavy a za pěkného počasí si tu užijete nádherné výhledy. Vzhledem k lokalitě se však jedná o poměrně vytíženou trasu a je lepší sem jezdit mimo odpolední špičku. Trasu zvládnete ujet i s přestávkou za přibližně dvě hoďky. O tom, jak se na trasu dostanete a co na ní všechno najdete se dozvíte ve videu.

 

KAM NA BRUSLE: Inline stezka Bezručovo údolí, Chomutov

Jestli budete mít někdy cestu na sever Čech, nevynechejte Bezručovo údolí v Chomutově. Krajina je tam opravdu nádherná, asfalt je krásně hladký a po cestě se můžete občerstvit hned u dvou mlýnů. Dost často jsem tam potkávala i maminky a tatínky s kočárky na bruslích. Údolím vede naučná stezka, takže se můžete dozvědět i zajímavosti o zdejší přírodě. Jsou tam také všelijaké prolejzačky, takže zabavíte i svoje ratolesti. O tom, jak se na trasu dostanete a co na ní všechno najdete se dozvíte ve videu.

Michal SárazComment